, , ,

Ako sa dá zarábať míňaním peňazí v obchodoch?

Získaj peniaze späť

 

Rozmýšľali ste nad tým ako zarábať pri míňaní peňazí v obchodoch? My áno. Predstavte si, že môžete získať peniaze späť z každého nákupu. Priamo na váš bankový účet. Ako je to možné? Jednoducho. Zaplatí vám ich obchodník, u ktorého ste nakúpili ako odmenu za vernosť.

Poznáte to všetci. Prechádzate sa po nákupnom centre a padne vám do oka nová zimná kolekcia oblečenia. Prídete do obchodu a máte namierené priamo k novej kolekcii. Vyskúšate si ju a tá vám padne ako uliata. Ako by ju pre vás spravili. A teraz príde rozhodovanie. Mám či nemám nakúpiť?

Cashback city logog

Predstavte si, že okrem zliav, ktoré získavate bežne v obchodoch, máte svoju vernostnú kartu. Táto karta vám zarába peniaze z každého nákupu a dá sa využiť XY prevádzkach i XY online obchodoch na Slovensku. Áno, je to jediná vernostná karta, ktorá má tak úžasný dosah. Takže zabudnite na kartami preplnené peňaženky. Jedna vernostná karta pre množstvo prevádzok a online obchodov.

Naša myšlienka je veľmi jednoduchá – jedna karta, množstvo výhod.

O čom je projekt cashback city?

Tento projekt je o vašom meste. Našim cieľom je pomôcť vám, aby ste mohli jedinú vernostnú kartu používať vo vami obľúbených obchodoch. Budete zarábať každým nákupom a peniaze sa vám budú vracať späť z každého nákupu na váš bankový účet.

Je to ako kúzlo. Stačí vybrať jedinú kartu z peňaženky a časť z peňazí sa vám vráti späť na váš bankový účet.

Cacshback city vernostná karta

Stále váhate?

Máme pre vás ešte bonus. Pri každom nákupe získavate okrem peňazí na váš bankový účet aj vernostné body. Tieto vernostné body si môžete vymeniť za extra zľavy a výhody u obchodných partnerov aj vo vašom meste. Káva vo vašej obľúbenej kaviarni zdarma? Prečo nie. Vernostné body čakajú na vaše rozkazy.

 

 

Vianoce sú plné prekvapení. Navštívte váš obľúbený obchod už dnes a vernostnú kartu získate bezplatne. A ak máte radi výhry, určite nakúpte a ste zaradení do vianočnej súťaže.

Ak si chcete vybaviť kartu z pohodli vášho domova, stačí vyplniť tento formulár a vašu kartu vám pripravíme:

 

 

Ako sme vám sľúbili – jedna karta, množstvo výhod.  Tu sme pre vás pripravili návod, ktorý vám pomôže využívať výhody karty naplno: http://cashbackcity.sk/ako-nakupovat/

 

 

6 odpovedí

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] Chcem zarábať peniaze nakupovaním […]

  2. […] Chcem vedieť viac o CASHBACKcard © Copyright – cashbackcity.sk | created by: http://www.profiservices.sk […]

Napíšte komentár

Chcete sa zapojiť do diskusie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *