, , ,

Ako na BIO a EKO v Prievidzi?

2

 

Mnohí z vás majú v okolí ľudí, ktorým záleží na tom, aby jedli zdravo, prípadne radi cvičia, alebo aj takých, ktorým záleží na tom, aby naozaj žili ekologicky a kupujú len ekologicky nezávadné produkty. Dnes vám dáme pár tipov, akými darčeky s CASHBACKcard môžeme týchto ľudí prekvapiť.

 

Zdravé balíčky, tinktúry, BIO víno

V BIOpotravinách Veverička pod Priemstavom na Hviezdoslavovej ulici 3 v Prievidzi vám radi urobia “balíček na mieru”. Predavačka vám dá na váhu pekné celofánové vrecúško a vy si vyberiete “z každého rožku trošku” či už sušené ovocie, orechy a mnoho iného. Potom ho previaže ozdobnou stuhou a máte hotový darčekový balíček.

Pre starých rodičov môžete kúpiť zdravé tinktúry – výťažky z byliniek – namiesto liekov.  Tie pomôžu pri rôznych ťažkostiach, ktoré ich trápia. Bolesti kĺbov, hlavy či nespavosť a všetky iné neduhy od výmyslu sveta 🙂 Výborné sú napríklad  sypané čaje, ktoré teraz nájdete v darčekových vianočných baleniach.

BIO víno môže byť zdravou alternatívou pre manželov, či partnerov. Pri BIO víne máte istotu, že vinič, nebol ošetrovaný chemicky a ani pri dozrievaní v sudoch sa nepoužili chemické látky.

Pokojne si nechajte poradiť od personálu a urobiť “zdravý balíček pre kuchtíkov. Môžu sa tam zakomponovať rôzne oleje – tekvicový, sezamový, kokosový, olivový aj rozličné druhy múky ako bezlepková alebo pohanková, sezamové čí iné pasty.

Veverička vám ponúka aj výhradne prírodnú kozmetiku, ktorú teraz ponákajú v pekných darčekových kazetách.

 

 

 

Doplnky z prírodných produktov, dekoratívna kozmetika, sviečky

Pri darčekoch pre manželky, priateľky, partnerky či sestry môžeme spomenúť aj vlasové doplnky z prírodných produktov, zubné pasty a telové doplnky tiež 100% prírodné alebo BIO kokosový olej. Toto všetko môžete nájsť v Salóne LOOK na Námestí M.R. Štefánika v Prievidzi či v Expres LOOK v OC Kozro.

Ak máte doma teenegerky, ktoré sa rady krášlia, LOOK ponúka aj dekoratívnu kozmetiku. Práve tam je možné kúpiť rôzne krémy, balzamy na pery, peelingy, telové maslá a inú prírodnú kozmetiku, ktorá sa vyrába v Prievidzi.

V salóne vám poradia aj vtedy, ak sa vaša priateľka či manželka neustále sťažuje, že sa jej lámu vlasy. Ochotne vám pripravia darčekovú kazetu alebo nejaký mini či maxi kôš podľa konkrétneho problému. Personál odborne poradí, stačí sa opýtať.

Exotické voňavé sviečky s vôňou vanilky, škorice, ruží či dokonca perníka, tam nájdete taktiež. Milá pani manažérka nás ubezpečila, že sú čisto prírodné vyrobené zo sóje. Bonus navyše – keď knôt horí, tak puká ako horiace drevo v krbe. Skvelý tip na vianočný darček.

 

 

Darčekové permanentky, výživové doplnky

Určite budete so mnou súhlasiť, že k zdravému životnému štýlu okrem stravy patrí aj cvičenie. Rovnako ako ja máte v okolí svojich blízkych, ktorí sa sťažujú, že by chceli schudnúť, prípadne cítiť sa lepšie. Pár tipov máme aj pre nich.  

Môžu im pomôcť prírodné výživové doplnky, napríklad od slovenského výrobcu Kompava. Kúpite ich v dámskom fitness klube SlimFitness na ulici Matice slovenskej v Prievidzi . Tam tiež nájdete rôzne druhy proteinových tyčiniek a množstvo darčekových sád pre ľudí, čo radi cvičia.

SlimFitness je výhradne dámsky klub, do ktorého páni nemajú prístup. Ak máte chuť cvičiť, ale možno si neviete rady vo klasickom fitnesscentre so strojmi, alebo vám nevyhovuje “pánske okukovanie” a chceli by ste viac “intimity”  pri vlastnom  potení dámske fitness je pre vás ta pravá voľba. Kruhový tréning je efektívna kombinácia kardiovaskulárneho a silového cvičenia určená ženám akéhokoľvek veku. Vo SlimFitness cvičíte pod dohľadom skúsených tréneriek. Špecilitou je darčeková permanentka pripravená na meno obdarovanej dámy.

 

 

Darčeky pre BIO a EKO ľudí máme pripravené a v ďalšej časti skúsime nájsť vhodné prekvapenia pre ľudí ktorý majú radi štýl.

 

1 reply

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] prvého týždňa súťaže v Piešťanoch Ako na BIO a EKO s Cashbackcard? Ako sa dá zarábať míňaním peňazí v obchodoch? V Prievidzi rozdáme viac ako 100 […]

Napíšte komentár

Chcete sa zapojiť do diskusie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *