, , ,

Gurmánske zážitky s CASHBACKcard

nahlad-gurmanske

Niekedy si neuvedomujeme, že tým najkrajším darčekom pre vašu polovičku, môže byť spoločne strávený čas. Chvíľa bez detí, bez priateľov, len vy dvaja. Pod stromčekom darovaný poukaz na spoločnú večeru s vínkom môže potešiť. Dnes vám dáme tipy na spoločné romantické večere či gurmánske zážitky pre partnerov alebo partnerky s CASHBACKcard.

Vináreň a reštaurácia Lukavica

V 80-tych rokoch minulého storočia bola vináreň Lukavica, vychýreným miestom pre stretnutia priateľov, známych a sobotných tanečných zábav so živou kapelou. V súčasnosti sa vináreň a reštaurácia Lukavica, ktorá na nachádza oproti OD Vtáčnik v Prievidzi, opäť vracia na výslnie.
Z Lukavice je zrekonštruovaná pekná vináreň a vynikajúca reštaurácia. Rodinný obed alebo romantická večera pri sviečkach s fajnovým vínkom, môže byť príjemným spoločným zážitkom. Ak máte radi grilované špeciality, jedlá tradičnej slovenskej kuchyne či jedlá z rýb a chutné dezerty, určite si vyberiete a hlavne si pochutíte. Darčekový poukaz na večeru kúpený pre partnera bude nakoniec výborným darčekom pre vás oboch.
V prípade, že pri zaobstarávaní vianočných darčekov vyhladnete, aj obedné menu ponúkané v Lukavici je vždy chutné a hlavne zasýti aj poriadneho chlapa.

lukavica-blog

Talianska reštaurácia Teniska

Ak preferujete menšie komorné reštaurácie, práve pre vás je vhodným miestom reštaurácia Teniska na ulici Olympionikov v Prievidzi, v smere od Shell pumpy k OC Korzo.
Reštaurácia, ktorá sa sústreďuje na talianske špeciality, ako sú cestoviny, pravé talianske rizotá či pizze, vás privíta útulnou domáckou atmosférou. Jedlá, ktoré reštaurácia ponúka sú dokonca z času na čas pripravované skutočným, pravým talianskym kuchárom. Lahôdkou je šafránové rizoto a šalát Pomodoro s grilovaným enciánom. Obrovským plusom je parkovisko, ktoré sa nachádza hneď pred reštauráciou. Vystúpite z auta a po pár krokoch sa ocitnete v teplom prostredí malej reštaurácie na severe Talianska, skrytej medzi starobylými budovami v tej najužšej uličke 🙂
Ani reštaurácia Teniska nezaostáva v ponuke obedného menu. Ak máte chuť na talianske špeciality v prijateľnej cene, obedné menu v Teniske je to pravou voľbou pre vás.
Reštaurácia robí aj donášku. Nechce sa vám variť? Stačí si objednať chutné jedlo alebo pravú taliansku pizzu na čísle 0949 555 616.

teniska-blog

Cafe Piccolo

Pre maškrtné jazýčky máme tip na voňavú prestávku od náročných vianočných nákupov.
V Cafe Piccolo v TESCU, sa možete zastaviť na smotanový pohár, ktorý je pripravovaný denne čerstvý. Vôňou vás bude lákať káva, ktorú si pán majiteľ praží takmer každý deň sám. Šikovné slečny vám za pár minút pripravia cappuccino, espresso, ristretto.Pre tých čo neobľubujú kávu ponúka kaviareň rôzne čaje a tiež smothie.

piccolo-blog

V ponuke sú aj rôzne darčekové balenia pre milovníkov kvalitnej a hlavne čerstvo praženej kávy. Nemáte popri vianočnom pečive čas upiecť aj ovocnú smotanovo-šľahačkovú tortu? Netrápte sa tým. Zájdite do Café Piccolo a chutnú smotanovú tortu či vynikajúce smotanové kocky, ktoré vám svojou chuťou pripomenú leto, si pokojne objednajte. Prekvapenie, ktoré pripravíte svojim blízkym, bude pre vás odmenou za všetku námahu, ktorú ste venovali príprave Vianoc.

Prajeme vám príjemné vianočné aj povianočné maškrtenie!

0 odpovedí

Napíšte komentár

Chcete sa zapojiť do diskusie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *