, ,

Piešťany: kam na vianočnú výzdobu?

 

Poznáte to, keď na poslednú chvíľu vybalíte krabice s minuloročnou výzdobou a svetielka na stromček nesvietia či chýba výzdoba, o ktorej ste boli presvedčený, že tam isto je?

 

Zostáva nám 7 dní do Vianoc a pre tých, ktorým ešte “čo to” chýba, aby Vianoce boli dokonalé, prinášame zopár tipov kam na vianočnú výzdobu bez zbytočného zhonu. 

 

Vianočný stromček, výzdoby, darčeky

Základom Vianoc je vianočný stromček. V Záhradnom centre Charvát na ulici A. Hlinku v Piešťanoch zaručene zoženiete rezané vianočné jedle, ktoré budú dokonalým vianočným stromčekom a bonus navyše: v záhradnom centre je práve teraz 20% zľava nielen na jedličky, umelé stromčeky, ale aj na vianočné dekorácie, ozdoby, aranžmány, sviečky, osvetlenie a domáce potreby. Ak na vianočné pečenie potrebujete nové formičky na cesto, varešky či hrnce, aj tie tu zoženiete.

Treba sa však poponáhľať, lebo zľava trvá len do 23. decembra 2016.

“Všetko čo sa do záhrady ráta, nájdete vždy u Charváta”

Tento slogan dokonale vystihuje široký sortiment, ktorý záhradné centrum ponúka, a tak aj tu zoženiete darčeky na poslednú chvíľu. Teraz to síce “u Charvátovcov” všetko dýcha Vianocami, ale nechýbajú u nich rezané a črepníkové kvety. V oddelení domácich potrieb nájdete obedové, kávové i čajové súpravy, poháre, sklo, keramika, príbory, sušiaky na prádlo, dózy, servítky aj štóly na bežné i slávnostné príležitosti. Spýtajte sa na vianočné stolovanie a milý personál v predajni vám rád pomôže a poradí. 

Príjemnou skutočnosťou je, že prevádzka na Radlinského ulici má bezbariérový prístup. Ľudia sú tam vždy milí a ochotní, a preto sa tam budete radi vracať. Oneskoroncom nahráva fakt, že zlatú nedeľu bude Záhradné centrum otvorené od 8:00 do 12.00.

 

 

 

Kvety, vence na dvere, ikebany

Rezané kvety, ktoré aj v týchto mesiacoch prevoňajú a oživia váš dom či byt, kúpite v kvetinárstve Nyitray s viac než 25 ročnou tradíciou, ktoré sídli na Sládkovičovej 2 v Piešťanoch. Kvetinárstvo sa vyznačuje tým, že manželia Nyitraioví dokážu splniť aj netradičné požiadavky klientov či vytvoriť aranžmány na mieru.

Krásne ikebany či už vianočné alebo z rezaných kvetov, vence a dekorácie na dvere, alebo adventné vence nájdete práve tu. Svadobné kytice, ozdobné ikebany na slávnostné stoly, nezvyčajné aranžmá. Každý ich výtvor z kvetov je umelecké dielo.

Klasická floristika, tento výraz presne vystihuje kvetinárstvo Nyitray. Neviete akú kyticu kúpiť vašemu milovanému? Povedzte im, čo má rád – aké kvety, farby a štýl a nimi vyrobená kytica ho určite pohladí na duši. Ak ho chcete skutočne prekvapiť, jednoducho môžete využiť službu donášky, ktorú kvetinárstvo s úsmevom vybaví.

 

 

Vianočné osvetlenie

Aby váš domov žiaril, potrebujete to správne vianočné osvetlenie. Interiérové alebo exteriérové kúpite aj v predajni TENET na Sládkovičovej ulici. Pre milovníkov nostalgie, sú správnou voľbou žiarovkové vianočné svetlá, ktoré si pamätáme ešte z detstva. Ak ste nepodľahli trendom LED svetielok a opatrujete si osvetlenie po rodičoch, náhradné žiarovky nájdete práve v predajni elektroinštalačného materiálu.

Nemusíme sa orientovať len na vianočný tovar. V predajni TENET nájdete takmer všetko, čo šikovný elektrikár amatér alebo profesionál potrebuje. Ak niečo práve v predajni nemajú, určite vám to objednajú a do pár dní to máte k dispozícii.

Potrebujete poradiť? Obráťte sa na personál. Odborne vyškolení pracovníci vám radi odpovedia na vaše otázky.

 

Teraz už viete kam na výzdobu, aby váš domov bol pripravený na vianočné sviatky. Ak vám chýbajú darčeky, my pre vás máme zopár pripravených v našej súťaži.

 

 

 

0 odpovedí

Napíšte komentár

Chcete sa zapojiť do diskusie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *