Sú 4 dni do Vianoc a ešte nemáte pre niekoho darček? Tak ste tu potom správne. Prinášame vám inšpiráciu na darčeky, ktoré splnia svoju úlohu a dokonca sa nimi vaši obdarovaní radi pochvália. 

Pamätáte sa na doby, kedy boli ponožky tradičným vianočným darčekom hlavne pre pánov? Táto doba sa  vracia. Prečo? Pretože dostať ponožky od Moonsocks je teraz cool.

Tradičný darček v „novom šate“

Firma MSDG, s.r.o. vyrába ponožky, pre tých ktorý sa radi líšia. Ak je nevyhnutné v práci nosiť rovnošatu, práve ponožky sú tým nenápadným kúskom odevu, ktorý slúži na vyjadrenie vašej osobnosti.

Výstižný slogan spoločnosti Vykroč s nami z davu! je výzvou pre tých, ktorí hľadajú odvahu ukázať svoju pravú tvár. Práve ponožky od Moonsocks môžu byť tým prvý krokom na ceste k seba vyjadreniu. Ak máte v okolí osôbku, ktorá čaká práve na takýto impulz, navštívte stránku www.moonsocks.sk a online objednajte ponožky pre vašich blízkych.

Objednávky, ktoré uskutočníte do 21.12.2016 budú doručené poštou do Vianoc. Ak by to niekto náhodou do stredy nestihol, je možný osobný odber v piatok na adrese, ktorú si dohodnete telefonicky. Keď to nebude priamo v sídle spoločnosti, je možné sa stretnúť na polceste, aby to vyhovovalo obom stranám.

 

Tak klikajte a objednávajte tradičný vianočný darček v netradičnom dizajne 🙂

 

 

Niečo pre milovníkov zvierat a domácich miláčikov

Živé darčeky sú spôsob ako obdarovať ľudí, ktorí milujú zvieratká. Ak si vaši blízki želajú pod stromček zvieratko a nie ste ochotný akceptovať mačku alebo psa, je možnosťou akvárium.

V tomto Vám môže pomôcť firma PROchov na Sládkovičovej ulici v Piešťanoch. Poradia vám z výberom vhodného akvária, vodných rastlín a rôznych druhov akvarijných rybičiek, tak aby sa navzájom dopĺňali. Špecialitou, ktorú firma ponúka, je realizácia akvárii na mieru. Ak hľadáte vhodný doplnok do vášho interiéru, možno práve akvárium je riešením.

Odvážnejším dobrodruhom môžete darovať terárium s exotickým hadom, škorpiónom či pavúkom.

Tým, ktorí zbožňujú malé chlpaté živé klbká, urobíte radosť kúpou škrečka, veveričky či zakrslého zajačika.

Idú vianoce a vianočný darček by si zaslúžili aj vaši domáci miláčikovia. Krmivá, maškrty, či potravinové doplnky pre psov, mačky alebo vtákov nájdete práve v predajni PROchov, aby aj domáci miláčikovia cítili čaro Vianoc 🙂

 

Všetky tieto darčeky môžete nakúpiť s CASHBACKcard a zapojiť sa do súťaže, čim môžete vyhrať ešte extra darčeky pre vás.

 

Držíme palce a prajeme pohodové predvianočné nakupovanie.