,

POSTAV DOM, ZASAĎ STROM, POLEJ ZÁHRADU

Na začiatku to bola veľká láska, dvorenie, motýle v bruchu, čakanie pred školou, randenie.

A tak teda bola svadba. Neboli ste si istá na sto percent, ale to si nebol ani on 🙂 Ale bola taká doba, patrilo sa usadiť, postaviť dom, zasadiť strom, poliať záhradu a mať deti. Bolo spoločensky vhodné usadiť sa a byť na poriadku. Veď Nemáš muža, nemáš pravdu, tak sa niekedy hovorievalo.

Dnes je doba už iná a s deťmi a svadbou sa už toľko neponáhľame, jedna vec sa však nezmenila a tou je túžba niekam patriť, vlastniť dom, záhradu.

Takže nám z toho vychádza poradie: zoznámenie ▷ sobáš ▷ bývanie ▷ deti  a konečne DOM! alebo zoznámenie ▷ sobáš ▷ DOM ▷ a konečne deti! Výber poradia necháme už na Vás 🙂

S čím vám ale vieme poradiť, alebo skôr naši obchodní partneri, je Šťastné bývanie s rodinou. V byte alebo radšej v rodinnom dome? So záhradou? S príjazdovou cestou, či garážou? Chystáte stavať, rekonštruovať alebo len niečo vylepšiť?

Na to a veľa ďalších otázok vám vedia ľahko odpovedať naši obchodní partneri MARAND, BILLIKTÓTH a BBdesign.

Náplňou firmy Marand plus, s.r.o. je :

  • predaj stavebných materiálov
  • poradenstvo a projektovanie nízkoenergetických rodinných domov
  • stavebný dozor

Majitelia Marand plus o ich motivácii: „Našim cieľom je poskytovať maximálnu kvalitu a efektívnosť za rozumnú cenu! Zároveň kladieme  dôraz na to, aby ste sa vy, naši zákazníci, ako aj naši obchodní partneri, na nás mohli kedykoľvek spoľahnúť.“

Predajňa Stavebniny Marand sa nachádza v Nitre, na Levickej ulici č. 7 a okrem kamennej predajne môžete navštíviť už aj ich vlastný eshop.

Majitelia dodávajú: „Pozrite si našu ponuku a spolu doladíme projekt Vášho vysnívaného domu. A teraz navyše pri kúpe strešnej krytiny Bramac platinum + balíček Istota + odkvapový systém Stabicor M dostanete od nás DARČEK !“

c_147082_6img_61501

Otázok okolo domu a záhrady je neúrekom a aj s tým sa viete obrátiť aj na pána Billika z BILLIK Zváracia Technika: „Pri záhrade ľudia zabúdajú na vlahu a odčerpávanie. Čerpadlá HERON sú ideálnym pomocníkom pri zavlažovaní záhrad a polí, prečerpávaní väčších objemov vody, ako sú bazény, rybníky, požiarne nádrže a pod. Ucelená ponuka čerpadiel Heron, ktorú u nás nájdete, uspokojí aj náročného zákazníka.“

Ak ste však väčší kutil alebo máte záujem o zváranie a zváraciu techniku, navštívte ich predajňu na Priemyselnej 4, Nitra. Spoločnosť je výrobcom širokého sortimentu zváracej techniky od  roku 1992. Ich stroje majú zabudovaný mikroprocesorový riadiaci systém, obzvlášť vhodné do automatických liniek, robotizovaných pracovísk, nakoľko umožňujú komunikáciu s počítačom. Zabezpečujú tiež pohotový servis.
Pán Billik uzatvára: „Na požiadanie Vám radi bezplatne predvedieme naše stroje a poskytneme technické konzultácie. Naša spoločnosť sa usiluje o to, aby bola úspešným pokračovateľom tradície výroby zváracej techniky v Nitre.“

thumb_img_2089_1024saturn1_1480

Záhradkárov určite poteší kompletný sortiment záhradnej techniky od kosačiek, vyžínačov, krovinorezov, čerpadiel, plotostrihov, ktoré nájdete, ak navštívite rodinnú spoločnosť Tóth s 27 ročnou tradíciou. Pán Tóth nás tiež oboznámil s ich novinkou v poskytovaní služieb, ktorou je  kľúčové centrum, kde si môžeme dať rýchlo a na počkanie vyrobiť kľúče do štandardne používaných zámkov.

 

Základom firmy bol predaj hutného materiálu. Postupom času ako sa firma rozrastala sa sortiment rozširoval na dnešných viac ako 20.000 produktov, ktoré nájdete v kamenných predajniach a prostredníctvom E-shopu. Záber sortimentu je rozčlenený na: Brusivo, Ľahké strešné systémy, Záhradné centrum a Železoobchod a stavebniny.

Pán Toth dokonca prichádza s návrhom na vianočný darček: „Ako vhodný typ na darček dávame do pozornosti široký výber kvalitných grilov Weber a príslušenstva ku grilom. A pre fajnšmekrov máme pripravený perfektný kurz grilovania.

banner_toth-1

3240df10

Ak už máte dom aj gril, ale chýba Vám pekne upravená záhrada kde by ste sa mohli Vašim novým grilom pochváliť, určite odporúčame osloviť Ing.Beátu Bačinskú, ktorá je dušou aj charakterom firmy BBdesign už od jej založenia v roku 1995.

Ako zharmonizovať záhradu podľa princípov feng šuej? Energeticky vyladiť môžete nielen váš interiér, ale aj záhradu! Je to presne tak, ale treba myslieť na jednu dôležitú vec. Keď spravíte potrebné úpravy v záhrade, neznamená to, že sa automaticky zlepší tok energie aj vnútri vášho domu.

Pani Bačinská vraví: „Každému navrhovanému priestoru sa snažíme dodať osobitosť, podčiarknuť a vyzdvihnúť zaujímavé prvky. Našou úlohou je zároveň aj vdýchnuť do realizovaného priestoru kus z čarovnej prírody, ktorý však v každom prípade musí ladiť a dotvárať príslušný objekt. Spojenie oboch línií interiéru aj exteriéru musí odzrkadľovať spoločnú myšlienku. 

Neviete sa rozhodnúť či práve táto farba tapety, či koberca bude vhodná? Desí Vás prázdny priestor, ktorý ponúka množstvo možností?!
Už nemusí, pretože je tu pre Vás BBdesign: „Nebojíme sa výziev a v každom priestore sa snažíme objaviť osobitosť a vyzdvihnúť tým jeho jedinečnosť a originalitu.“

zahrada-ako-pracujeme-4

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

1 reply

Trackbacks & Pingbacks

Napíšte komentár

Chcete sa zapojiť do diskusie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *