Nový rok znamená nový začiatok. Každý z nás si obyčajne dáva nejaké ciele do nového roka. Ak patríte k tým, ktorí si dali za cieľ obnovu, prípadne rekonštrukciu svojej domácnosti, máme pre Vás zopár šikovných typov.

Na začiatok si urobte zoznam toho, čo chcete v domácnosti urobiť. Malé opravy, maľovanie, veľké upratovanie, či nové spotrebiče?

S farbami a maľovaním Vám radi poradia vo firme EMAILA a to hneď na dvoch prevádzkach: na Žilinskej a na Dopravnej ulici v Piešťanoch. V predajni nájdete interiérové farby, ktoré rozžiaria Vaše steny, laky a lazúry na drevo, tmely na rôzne opravy, lepidlá, spreje a valčeky, štetce. Ak chcete mať po maľovaní a opravách čo najmenej práce s upratovaním, nezabúdajte na krycie fólie, lepiace pásky a ochranné odevy na maľovanie. V prípade, že potrebujete radu, skúsený personál Vám poradí a odporučí tie správne produkty pre Vašu renováciu. Oblečte Váš domov do krásnych a žiarivých farieb od firmy EMAILA  🙂

Snom každej ženy je krásna a priestranná kúpeľňa, kde bude môcť relaxovať po ťažkom dni. Ak aj vy chcete splniť sen nie len svojej nežnej polovičke ale aj sebe, navštívte predajňu DUNAa v Piešťanoch na Sládkovičovej ulici.

DUNAa v Piešťanoch na Sládkovičovej ulici.

Pri výbere obkladov a dražieb Vám radi poradia, nakoľko majú s ich predajom nemalé skúsenosti. Neviete si prestaviť ako bude vaša nová kúpeľňa vyzerať? Firma DUNAa Vám na mieru urobí vizualizáciu priestoru a v prípade, že si navrhnutú kúpeľňu kúpite u nich, máte grafický návrh ZADARMO.

Aby bola kúpeľňa dokonalá, okrem dlažby a obkladov je potrebné vybaviť ju sanitárnou keramikou. Vane, umývadlá, toalety, sprchové kúty tu nájdete vo veľkom množstve druhov a vzorov od renomovaných výrobcov. Korunu krásy dá Vašej kúpeľni štýlový a praktický kúpeľňový nábytok, ktorý firma DUNAa ponúka taktiež.

Ku koncu roka sme viacerí dostali vyúčtovanie za elektrickú energiu. Možno ste si povedali, že v novom roku by nebolo na škodu začať trochu šetriť. Nie len peniaze ale aj životné prostredie. Ideálnym spôsobom sú LED žiarovky, ktoré nie len že vydržia dlhšie ale spotreba elektrickej energie je naozaj minimálna. Výmenou starých žiaroviek vo všetkých svietidlách za LED žiarovky, môžete ročne ušetriť desiatky eur. Takže Váš domov môže byť rozžiarený a nemusí Vás hrýzť svedomie pre veľkú spotrebu energie. Svietidlá, bodové svetlá a úsporné LED žiarovky nájdete v ROGI Plus, na ulici E. F. Scherera v Piešťanoch. Filozofiou firmy je byť dôveryhodným partnerom pre svojich zákazníkov. Ponúkajú kvalitné a cenovo prístupné produkty a snažia sa vyhovieť aj netradičným požiadavkám svojich klientov.

Ak sa vám pokazil vypínač, žiadny problém. Firma Rogi plus ponúka na výber veľa druhov, s ktorých si vyberie aj náročný zákazník.

 

Vymeniť starý nepekný či nefunkčný spotrebič za nový – s tým Vám radi pomôžu vo firme Ravaltrade v predajni Elica na Mojmírovej ulici v Priešťanoch.

Ponúkajú širokú paletu digestorov, aby Vaše vynovené voňavé domovy nekazil pach smaženého a vareného jedla 🙂 Nájdete tu digestory rôznych druhov, počnúc závesnými, výsuvnými, priestorovým, nástennými, zabudovateľnými aj rustikálnymi a dizajnovými končiac. Ak ešte nemáte svoj vysnívaný digestror, tak na stránke Elica si určite ten svoj nájdete.

Prajeme úspešnú obnovu domu či bytu, aby aj Váš rok bol rovnako úspešný, podporený príjemným prostredím Vášho domova.