Tých, ktorí očakávajú od svojho obchodného partnera, či firiem férový a profesionálny prístup, potešíme. Máme tu pre Vás firmy, ktorým nepoviete NIE. Predstavujú profesionálny koncept spolupráce  postavenej na vzťahoch a vzájomnom rešpekte. V podnikaní sú Váš partner. V každej oblasti svojej činnosti kladú dôraz na vysokú kvalitu poskytovaných služieb, ktoré spočívajú v diskrétnom, individuálnom a osobitom prístupe ku každému klientovi so zárukou serióznosti a spoľahlivosti. Čo poviete? Poďme si ich predstaviť.

                  KSM, vaše rodinné papiernictvo

Pán a pani Ligačovci založili firmu pred viac ako 22 rokmi. Ich poslaním je všetkým zákazníkom poskytnúť individuálnu starostlivosť a vďaka kompetentnosti, skúsenostiam a prístupu ich personálu budovať dlhodobé vzťahy s ich zákazníkmi.

„Podnikať eticky!“

Ľudovít Ligač vysvetľuje: „Vždy sme si vážili každého jedného zákazníka. Pretože robiť Vám radosť, nás jednoducho baví“.

A pani Ligačova s úsmevom dodáva: KSM však nie je len o kancelárskom materiáli, pretože u nás nájdete potreby pre školákov i študentov, darčekové a umelecké potreby. Svoje stabilné miesto majú v našom sortimente aj kožená galantéria, školské tašky, sety prestieraní a mnoho, mnoho ďalších doplnkov do domácnosti. Príďte sa radšej pozrieť, dať si kávičku a ja si s Vami rada poklábosím aj o nových trendoch v „ urob si sám“ sekcii, pre ktorú si nás obľúbili mamičky a dámy, ktoré rady vyrábajú a tvoria“.

Do rozhovoru vstupuje aj syn Ondrej Ligač, ktorý sa venuje rozvoju a inováciám vo firme: „Pre firmy prichádzame s ponukou EasyOffice 2.0. Vy sa sústreďte na svoje podnikanie a my sa postaráme o to, aby Vám v kancelárii nič podstatné nechýbalo. Nastavíte si  minimálny stav zásob kancelárskych či čistiacich potrieb, potravín alebo reklamných predmetov a my ich budeme v pravidelných intervaloch fyzicky kontrolovať a dopĺňať“.

A keďže je taký pekný čas sviatkov, my, ktorí máme, by sme mali vedieť aj dávať.  Papiernictvo KSM (je toho príkladom) sa aj tento rok zapojilo a znovu  zorganizovalo zber použitých školských tašiek.

„Teší nás pozitívny ohlas na túto iniciatívu, ktorá sa vďaka OZ Myška, presunula už aj do Piešťan“.

Tlačiarne REA

S myšlienkou pomoci druhým sa môžeme inšpirovať aj u nášho ďalšieho obchodného partnera, rodinnej firme tlačiarni REA. Dôležitou a dnes už neoddeliteľnou súčasťou firmy je chránená dielňa, ktorá napomáha vyššej kvalite života ľuďom so zdravotným postihnutím.

Na otázku, čo pre vás môžu pracovníci dielne urobiť, odpovedá majiteľka, pani Beáta Jiránková, pohotovo: „Môžeme pre vás a za vás urobiť veľké množstvo práce, na ktorú sú potrebné šikovné ruky. Napríklad: lepenie obálok, vreciek, krabičiek, CD obalov, vkladanie darčekov k prospektom, gumičkovanie, znášanie, skladanie, triedenie a balenie a mnoho ďalšieho. Spýtajte sa nás a spolu nájdeme riešenie.“

REA pôsobí v polygrafii od roku 1992. Pôvodným zameraním firmy bola hlavne potlač a predaj reklamných predmetov. Postupným vývojom sa ťažiskovou náplňou stala ofsetová tlač a služby s ňou súvisiace – príprava do tlače a grafické práce.

Syn a zároveň riaditeľ Tlačiarne REA, Patrik Jiránek, dopĺňa: „Vaša firemná prezentácia si zaslúži tú najvyššiu kvalitu. A s týmto vedomím sa Vám odovzdávame už 24 rokov.  Prelomovým pre nás bol rok 2007 keď sme zakúpili nový štvorfarbový ofsetový stroj HeidelbergPrintmaster. Vzhľadom na tlačový formát, rýchlosť tlače a následného spracovania je naša technológia zameraná na nízke a stredné náklady, pri ktorých je výroba najefektívnejšia. Ponúkame špičkovú ofsetovú tlač a prvotriednu digitálnu tlač.“

Tlačiarne REA dnes už nájdete v nových priestoroch na Levickej 7, Nitra. S novou otváracou dobou sú tu pre Vás každý pracovný deň od 7,30 do 16,00.

TOP SERVICE Preklady 

Po odborný a rýchly preklad si príďte do firmy  TOP SERVICE Preklady. Spoločnosť TOP SERVICE pôsobí na trhu od roku 2004, kedy vyhotovili prvý preklad z nemeckého do slovenského jazyka v oblasti drevospracujúceho priemyslu.

Tento základný kameň spoločnosti vytvoril predpoklady, aby svojim klientom ponúkli širší sortiment služieb na vyššej úrovni.

„Komunikovať a rozumieť si, to je našim poslaním a službou pre vás“, reaguje majiteľ, pán Šramka.
„Staňte sa aj Vy našim partnerom, aby sme Vám dokázali, že ten Najlepší servis je práve TOP SERVICE!“

Spoločnosť sa venuje prekladom z/do rôznych jazykov sveta, štandardne bez príplatku za odbornosť a vrátane základného grafického spracovania textu. Vyhotovujú preklady vo všetkých oboroch, vrátane jazykových kombinácií. Firmu nájdete v starom meste v Dome služieb na ulici Štúrovej 12.

TV Nitrička

Ak sa však stretnete so správaním šokujúcim, či neprofesionálnym, aj týmito podnetmi sa zaoberá TV Nitrička, ktorá kladie dôraz na profesionálny prístup k riešeniu problémov ľudí, flexibilitu v reakcii na ich požiadavky a efektívnosť pri napĺňaní  cieľov.

Konateľ Televízie, Ing. Ján Baran dodáva: „Naša televízia vyrába správy hlavne na základe námetov od divákov na témy, ktoré navrhujú. Každý má možnosť prispieť do vysielania prostredníctvom pravidelných ankiet, prípadne vlastnými príspevkami.“ TV Nitrička samozrejme vyrába aj vlastné relácie ako je napríklad „Zdravie“, „Bývanie a záhrada“, „Pole position“, „Kam na školu“, „Trendy“, „Bio = Zdravie“, „Krížom, krážom po vidieku“ a mnohé ďalšie. TV Nitrička je regionálna spravodajská televízia, ktorá svojím signálom pokrýva celý Nitriansky kraj a sídli na Mostnej 29, kde máte dvere vždy otvorené.

Moja Nitra

Ak chcete mať aktuálne informácie z nášho mesta vždy poruke, navštívte stránku redakcie MojaNitra. Teraz už s možnosťou stiahnutia si jedinečnej aplikácie o našom meste pre každodenné používanie. Personalizuj si aplikáciu a sleduj vybrané podujatia, obedové menu, správy, firmy, MHD, divadlá, kiná a udalosti z regiónu Nitra a viac.

„Baví nás prispievať k prosperite poskytovaním komplexných a kompetentných služieb v meste Nitra. Moja Nitra! Tu žijem, pracujem, zabávam sa.“

Ak ešte stále nemáte všetky darčeky, nevadí. My pre Vás máme zopár nápadov a inšpirácií od našich obchodných partnerov.

 

Prejedení a prepití? Prvú pomoc na bolesť brucha a žalúdka od našich profesionálov na zdravie a krásu máme pre Vás pripravenú v ďalšom článku.

Príjemné prežitie vianočných sviatkov a v novom roku veľa úspechov praje celý tím CASHBACKcity Nitra!