, , ,

Štýlovo s CASHBACKcard

fashion

 

Dnes potešíme primárne dámy, budeme písať o štýle, móde a kráse. Páni tu tajne získajú podnety na darčeky pre svoje polovičky

 

Pre milovníčky módy

Začneme módou. Veľmi rady zavítame do FASHION STORE, obchodu s odevmi na Námestí Slobody v Prievidzi, do bývalej predajne Edusho. Už výklad nás vábi a fakt, že sa tu dá použiť CASHBACKcard je jednoznačná zelená a otvárame dvere. Milovníčky módy sa tu zaručene vybúria.

Topy, svetre, nohavice, sukne či šaty od talianskych výrobcov nájdete v útulnej predajni. Okrem toho majú v ponuke módne a štýlové kabelky, rukavice, šály, dokonca klobúky a baretky, ktoré sú teraz “in”. Nezabúdajme na očarujúce spodné prádlo, pančuchy dokonca aj lodičky.

My sme sa zaľúbili do kabátov. Pútajú pozornosť krásnymi a netradične žiarivými farbami. Dámy, ktoré nechcú byť len šedé, hnedé, čierne – sa môžu blysnúť v krásnych trendových kabátoch.

Ak chcete vo FASHION STORE kúpiť milej polovičke, prípadne mame či starej mame darček a nie ste si istí výberom, najjednoduchšie bude kúpiť poukážku na Vianoce a dámy si prídu vybrať samy.

Pri nákupe s CASHBACKcard máte v predajni okrem CASHBACKu naviac 5% zľavu na nákup.

 

 

Okuliare ako doplnok

Súčasťou štýlu a módy sú už aj okuliare. Teraz sa nosia výrazne rámy, tmavé, či farebné, s dioptriami a dokonca aj bez. V Optike Barborík nájdete takýchto štýlových rámov naozaj mnoho. Nebudete si vedieť vybrať. Našťastie sympatický personál pomôže a poradí.

My sme napríklad: hľadali “nezničiteľný rám” pre mladú slečnu. Na odporúčanie pána majiteľa sme vyskúšali titanový rám. Netreba sa báť, že by okuliare boli ťažké, sú neuveriteľne ľahučké a pri nosení ich takmer necítite.

V prípade, ak riešite problém, že ste krátkozrakí a rovnako aj ďalekozrakí, nie je nutné mať dva druhy okuliarov, ktoré musíte podľa potreby striedať. V súčasnosti je možné zlúčiť obe dioptrie do jedných okuliarov. Z minulosti poznáme okuliare, kedy prechod medzi sklami “na diaľku a do blízka” nevyzeral veľmi  vábne. Pozitívnou správou je, že teraz možno dostať tzv. multifokálne sklá, ktoré spájajú dioptrie “do diaľky a na blízko” a prechod nie je vidieť. Obrovským plusom je, že ak si raz kúpite rám na okuliare v optike u Barboríka,  kedykoľvek to bude potrebné, bezplatne vám ho opravia.

Taktiež tu nájdete štýlové slnečné okuliare známych značiek, obaly na okuliare, kontaktné šošovky a keď si už naozaj neviete rady, môžete darovať poukaz.

 

Rady od odborníkov

Sme elegantne oblečení, zladení so štýlovými doplnkami a možno vás napadlo:

“Ja to prosto neviem zladiť, obdivujem ľudí, ktorí sa vedia  “nastajlovať”, obliecť a vždy vyzerajú cool, elegantne a dobre, ale mne sa to jednoducho nedarí…”

Ľahká pomoc: Dajte si poradiť!  “Premena” – to je zmena vizáže a celkové odborné poradenstvo, ktoré nájdete v Salóne LOOK.  Chcete zmenu strihu či farby vlasov? Potrebujete poradiť so správnym maku-upom? Odporúčame obrátiť sa na stylistov a kaderníkov z LOOKu. Nielenže pracujú výhradne s prírodnými produktami ale aj ich strihacie a úpravové zručnosti sú neodškriepiteľné. Darujte darček sebe alebo svojim blízkym. Nemusí to byť hneď premena, pokojne najskôr vyskúšajte vlasové kúry, zábaly, strihy a to všetko v príjemnom prostredí. Takáto darčeková poukážka poteší každú ženu.

Skvelý  a posledný tip na záver. Veľmi ťažko budete štýlová, keď nebudete oddýchnutá. V kozmetickom štúdiu salónu LOOK vás nielenže skrášlia ale si aj zaručene oddýchnete. Príjemným prekvapením, ktoré na vás čaká pri kozmetických procedúrach, je pani kozmetička, ktorá je nepočujúca. Možno človeka napadne, “ako sa dorozumie”. Nie je to žiadny problém. Nina vie odčítať s pier, takže rozhovor môže krásne plynúť a vy si ani nevšimnete, že vás nepočuje. Okrem toho je veľmi milá a šikovná. Prečítajte si rozhovor s ňou tu. Špecialitou salónu je masáž tváre a dekoltu kryštálovými guľami. Pleť je po nich nádherne vypnutá, oddýchnutá a evidentne mladšia.

 

 

V ďalšej časti nášho seriálu sa dočítate, čím obdarovať umeniachtivé duše a zážitkofilov 🙂

 

 

0 odpovedí

Napíšte komentár

Chcete sa zapojiť do diskusie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *